Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

„Radosna szkoła” w gminie Łomża

Tylko Białystok otrzyma więcej... Gmina Łomża otrzyma 45 tys zł z rządowego programu „Radosna szkoła”. Kuratorium Oświaty opublikowało listę gmin i szkół które otrzymają wsparcie na zakup pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw w szkole i na urządzenie szkolnego placu zabaw. W gminie Łomża pieniądze - po kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych - przyznano aż siedmiu szkołom.

W skali województwa podlaskiego o wsparcie do rządu wystąpiło 257 szkół. Niestety dostępne zasoby finansowe  (1 124 172 zł) pozwoliły na uwzględnienie 153 wniosków. Najwięcej pieniędzy trafiło do Białegostoku – niemal 54 tys zł. Na drugim miejscu w tym rankingu jest gmina Łomża. Dostanie ona pieniądze na zakup pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw aż w siedmiu szkołach (Szkoła Podstawowa im. Rodziny Jabłońskich w Pniewie 5 888,00 zł, Szkoła Podstawowa w Puchałach 6 000,00 zł, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach 12 000,00 zł, Szkoła Podstawowa im. Marszałka J.Piłsudskiego w Wygodzie 6 000,00 zł, Szkoła Podstawowa w Jarnutach 5 969,00 zł, Szkoła Podstawowa w Podgórzu 3 242,00 zł, Szkoła Podstawowa im. ppor. dh Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w Konarzycach 5 891,00 zł)

Znaczne środki przyznano także gminie Kolno – niemal 36 tys zł, gminie Radziłów - ok. 30 tys zł, ale także Zbójnej i Grabowie po 24 tys zł, Stawiskom i gminie Zambrów i Nowogród - po18 tys zł, a Piątnicy 18 tys zł. Na liście nie ma natomiast miasta Łomży.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę