Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wake up! Czas na naukę w British Academy !!! Dlaczego u nas jest najlepiej?

Dlatego, że: * mamy wszystkie poziomy zaawansowania, a im wcześniej zaczniesz się uczyć, tym lepiej : W naszym Kids Club już maluchy mogą odkrywać świat obcojęzycznych słów. Już 3 – 5 letnie dzieci uczestnicząc w zajęciach uczą się języka obcego poprzez gry i zabawy.

 

Ponieważ takie maluchy są jeszcze bardzo ruchliwe i trudno zająć ich uwagę na dłużej, to lekcje w naszym
Kids Club trwają 30 minut i wydłużają się z wiekiem dziecka. Organizujemy je atrakcyjnie i zajmująco, aby jak najdłużej podtrzymywać zainteresowanie dzieci. Rozpoczęcie nauki w tym wieku przynosi zaskakująco dobre efekty, bowiem małe dzieci nie tylko z ogromną łatwością przyswajają wiedzę, ale też nie do końca ukształtowany aparat mowy pozwala im na łatwą wymowę obcych dźwięków.
Zobaczycie Drodzy Rodzice, że Wasze pociechy po ukończeniu kursu angielskiego będą umiały przedstawić się, reagować na polecenia, a także zdobędą całkiem pokaźny zasób słownictwa!

 

A zatem zapraszamy wszystkie maluchy oraz ich Rodziców na lekcję pokazową 24 września o godz. 17:00 ul. Ks. Janusza I/1 w Łomży

  • oferujemy dużą liczbę godzin i bezpłatnych konsultacji …….. czyli chwilo, trwaj :

Roczny kurs w British Academy to aż 128 godzin, czyli 112 godzin kursu i 16 godzin konsultacji z lektorem,
a w przypadku grup FCE i CAE to aż 170 godzin kursu oraz 16 godzin konsultacji. Konsultacje są dodatkowymi godzinami, podczas których lektor służy naszym kursantom swą wiedzą
i doświadczeniem.

  • oferujemy korzystne rabaty, raty, podręczniki …….. czyli, nie przepłacaj :

Przez cały czas trwania zapisów oferujemy Państwu korzystne rabaty, które znacznie obniżają koszt kursu nawet o 350 zł. Brak opłat wstępnych, opłat za testy sprawdzające poziom zaawansowania, opłat manipulacyjnych w przypadku płatności ratalnych są naszym dodatkowym atutem.
Do 25 września br. na dobry początek przygody z British Academy podręczniki gratis !

  • nasi kursanci korzystają z sal multimedialnych……… luksus oglądania i komfort przyswajania, aż chce się tu być :

Uczniowie British Academy mają możliwość korzystania z zajęć, podczas których wykorzystywane są tablice interaktywne. Poprzez połączenie z komputerem i projektorem stają się one interaktywnym narzędziem do prowadzenia nowoczesnych lekcji. Największą ich zaletą jest wysoka dynamika pracy, możliwość łatwego wykorzystania zasobów Internetu, pełnych możliwości multimedialnych komputera (np. pokazy zdjęć, filmów, animacji itp.) Ułatwiają one angażowanie uczestników do współtworzenia lekcji, pomagają w koncentracji oraz w skuteczniejszym i łatwiejszym przyswajaniu wiedzy.

  • nasi Lektorzy są sercem i duszą Akademii …… dlatego zapewniamy im rozwój duchowy i intelektualny :

Lektorzy pracujący w British Academy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, absolwenci najlepszych uczelni filologicznych, swoje doświadczenie poszerzają cyklicznymi szkoleniami w kraju i za granicą, co przekłada się na znakomite wyniki nauczania. Są to egzaminatorzy maturalni bądź gimnazjalni, którzy prowadząc kursy w British Academy doskonale przygotowują naszych słuchaczy, zapewniając im 100% zdawalność egzaminów.

  • BRITISH ACADEMY to Ośrodek Egzaminacyjny Pearson Language Tests ……… Certyfikat i wiedza w zasięgu ręki :

Pearson Language Tests, opracowuje i przeprowadza dwa rodzaje egzaminów językowych - London Tests of English (dla osób powyżej 14 lat) oraz London Tests of English for Children (dla dzieci poniżej 14 roku życia ). Celem tych egzaminów jest przede wszystkim ocena zdolności posługiwania się językiem, a nie znajomość poszczególnych zagadnień gramatycznych. Egzaminatorzy Pearson Language Tests kładą szczególny nacisk na komunikację. Egzaminy LTE na poziomie 4 i 5 uznawane są przy przyjęciu na wyższe uczelnie Zjednoczonego Królestwa. Pearson Language Tests czyni też starania, aby wyższe uczelnie w Polsce akceptowały kandydatów, którzy zdali egzamin LTE.

  • program Addvantage ………. dobra cena, najlepsza jakość:

British Academy od lat ściśle współpracuje z British Council przygotowując swoich słuchaczy do egzaminów Cambridge, szczególnie FCE, CAE, CPE, Business English Certificates: BEC Vantage, BEC Higher.
W maju 2008 przystąpiliśmy do programu partnerskiego Addvantage dzięki czemu nasi kursanci zgłaszani na egzaminy Cambridge będą mogli skorzystać ze znacznych rabatów obniżających ceny egzaminów.

 

tekst sponsorowany


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę