Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Zmiany we władzach PWSIiP

Główne zdjęcie
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Doktor habilitowany Robert Charmas (prof. PWSIiP) objął funkcję rektora Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Zgodnie z majową decyzją specjalnego uczelnianego Kolegium Elektorów będzie kierował pracami tej uczelni do 2013 roku. Prof. Charmas na tym stanowisku zastąpił prof. Kazimierza Pieńkowskiego, który kierował PWSIiP w Łomży od chwili jej powstania.

Poza rektorem od początku września w uczeni zmienił się także jeden z prorektorów. Prorektorem ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą został prof. zw. dr hab. Antoni Jakubczak. Prorektorem ds. Dydaktyki i Spraw Studenckich pozostaje dr Krystyna Leszczewska.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę