Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2208/2009 odbyła się na placu apelowym. Dyrektor szkoły Paweł Drożyner oczytał listy skierowane do nauczycieli, rodziców uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego 2008/2009. W swoim przemówieniu Dyrektor szkoły podziękował za pracę i trud całej radzie pedagogicznej oraz uczniom w mijającym roku szkolnym. Pogratulował sukcesów, szczególnie uczniom wyróżnionym. Życzył wszystkim wspaniałego i bezpiecznego odpoczynku podczas wakacji.

 

List Minister Edukacji Narodowej Katarzyny Hall do dyrektorów, nauczycieli, rodziców i uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego(18-06-2009) więcej ...

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Przekazuję list Rzecznika Praw Dziecka do uczniów i proszę o odczytanie go podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

List Rzecznika Praw Dziecka

Jerzy Kiszkiel
/ - /
Podlaski Kurator Oświaty

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
pon, 22 czerwca 2009 11:36
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:27:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę