Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


WYCIECZKA NA FORTY

8 czerwca 2009 roku klasa ITA wraz z opiekunami: p. Arkadiuszem Bałazy i ks. Zbigniewem Pyskło udała się na wycieczkę na forty do Piątnicy. Uczniowie zostali zapoznani z historią fortów, mogli przenieść się w czasy II wojny światowej i zobaczyć jak wyglądały one wewnątrz.

Następnie młodzież zwiedziła „Klub Fort”. Mogła obejrzeć pozostałości po wojnie, a mianowicie: broń, amunicję, które zostały znalezione przy rekonstrukcji okopów na forcie III; umundurowanie żołnierzy, stare banknoty, dokumenty, zdjęcia, mapy.

Ponadto część uczniów wcieliła się w rolę żołnierzy i mogła sobie postrzelać z Paintballa przemierzając okopy. Na zakończenie odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek.

Zachęcam wszystkich do organizowania takich wycieczek w celu poznawania historycznych miejsc naszej ziemi łomżyńskiej i zgłębianie o nich wiedzy.

 

 

Opracował: mgr Arkadiusz Bałazy

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
pt, 19 czerwca 2009 11:05
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:25:34

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę