Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej 27.04.2009

W związku z piątą rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej uczniowie naszej szkoły włączyli się w wojewódzkie obchody tego ważnego wydarzenia w najnowszej historii naszego Państwa. W Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej ogłoszonego wspólnie przez Wojewodę Podlaskiego i Podlaskiego Kuratora Oświaty dnia 27.04.2009 udział wzięli: Wioleta Mroczkowska – II TB Paweł Truszkowski- ITL Kamil Kozłowski – IITB

Celem konkursu  było  zainteresowanie uczniów tematyką integracji europejskiej, poszerzanie wiedzy o UE i państwach członkowskich, kształtowanie postawy obywatelskiej młodego pokolenia.

Przygotowała Magdalena Salamońska

Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
cz, 04 czerwca 2009 13:30
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:24:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę