Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Spotkanie z pracownikiem IPN

W dniu 14 maja b.r. uczniowie klasy ITA wraz z panem Arkadiuszem Bałazy i panem dyr. Krzysztofem Domalewskim uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Łomży na temat historii najnowszej.

 

Prelekcję wygłosił pracownik białostockiego IPN-u pan Leszek Muczyński. Młodzież Ekonomika wysłuchała wykładu na temat najnowszej historii Polski, a mianowicie „Okrągłego Stołu”. Został wyświetlony również film dokumentalny dotyczący omawianych wydarzeń.

„Okrągły Stół” był wydarzeniem przełomowym w historii Polski, doprowadził do zmiany ustroju politycznego w Polsce – upadku komunizmu i narodzenia się demokracji, powstania tzw. III Rzeczypospolitej.

opracował: mgr Arkadiusz Bałazy

Aneta Wiktorzak
pon, 01 czerwca 2009 13:30
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:23:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę