Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ani Mru-Mru... ich nie dogoniat

Marcin Wójcik i Michał Wójcik, a także Waldemar Wilkołek czyli najpopularniejszy polski kabaret „Ani Mru-Mru” bawił w piątkowy wieczór grubo ponad pół tysiąca łomżan. Występ odbył się w sali widowiskowej (byłego) Urzędu Wojewódzkiego. To największa sala w mieście i bez Ani Mru-Mru trudno ją zapełnić. Tym razem jednak biletów zabrakło już na tydzień przed występem kabareciarzy, a widzowie podczas występu siedzieli na fotelach, dostawianych krzesłach i na... podłodze przed sceną.

Kabaret Ani Mru-Mru powstał przed pięciu laty. Dziś jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej docenianych – także przez jury – kabaretów w kraju. W ubiegłym roku zdobył Grand Prix i nagrodę publiczności na najważniejszym w Polsce przeglądzie kabaretów PAKA 2003.

W Łomży Ani Mru-Mru zaprezentował swe najpopularniejsze skecze, scenki i piosenki m.in. historyjkę o Czerwonym Kapturku w wykonaniu dwóch aktorów, chińska jadłodajnię i spotkanie na porodówce. Ubaw po pachy zapewniała też jedyna śpiewająca laka w kraju - Edek. Niemal dwugodzinny występ co rusz przerywany był brawami i wybuchami śmiechu.

O klasie kabaretu może świadczyć 22. sekundowy skecz na bis. Okazuje się, że tyle wystarczy, aby śmiali się wszyscy. Innymi słowy „ich nie dogoniat”
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę