Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Warto zapamiętać te chwile…

24 kwietnia 2009r odbyło się uroczyste wręczenie świadectw absolwentów liceum ogólnokształcącego, profilowanego oraz technikum. W czasie tej podniosłej uroczystości maturzyści otrzymali wiele nagród i wyróżnień za osiągnięcia w nauce, sporcie oraz aktywną pracę na rzecz szkoły.

 

Odświętnie ubrani absolwenci otrzymali od uczniów klas pierwszych tablo, które zawsze będzie przypominać Im szkołę życia i bujnej młodości.
Potwierdził to absolwent z kl. III B Bartek: „ Tylko pamięć o przeszłości pozwoli nam stawać się lepszym i dojrzalszym człowiekiem XXI wieku.”

W części oficjalnej uroczystości dyrektor szkoły- mgr. P. Drożyner skierował do absolwentów słowa przepełnione troską i uczuciem: „… od tej chwili każdy z Was musi dać sobie radę, bo życie to sztuka grana tylko raz i to bez przygotowania.”

Także mgr. G. Mirkowska czule i serdecznie pożegnała absolwentów w imieniu wychowawców. Drżącym głosem skierowałam do zebranych przesłanie: „ życie ma sens wtedy, gdy będziecie doskonalić się, rozwijać i spełniać marzenia- wymaga to od was odwagi i samozaparcia.”

Szczęśliwej drogi w życiu, a przede wszystkim zdania matury, życzy Żaneta z kl. III TB w imieniu Samorządu Uczniowskiego.

Montaż słowno-muzyczny przygotowała kl. III B.

Słowa przepełnione uczuciem, podziękowanie przeplatały się z tekstu piosenek, które wzruszyły do łez.

Uroczystość zakończyła się stwierdzeniem Bartka: „ chwile rozstań są refleksyjne, ale taka jest istota przemijalności: coś się kiedyś zaczyna i musi skończyć.”

 

Opracowała: Jadwiga Rogalska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
pon, 25 maja 2009 10:06
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:15:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę