Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Powrócą do „Drzewnej” jak za dawnych lat

Do 20 maja trwają zapisy na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów Łomżyńskiej Szkoły Drzewnej. Jak piszą w zaproszeniu organizatorzy jubileuszowych uroczystości: „90-lecie istnienia to doskonała okazja do spotkania absolwentów i sympatyków szkoły „Drzewnej”. Przygotowali na to spotkanie mnóstwo atrakcji.

Zjazd rozpocznie się w piątek, 12 czerwca 2009 r. o godz. 11 mszą św. w Katedrze pw. św. Michała Archanioła. Od godz. 12.30 do 14  w sali koncertowej Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego przy ul. Nowej 2 odbywać się będzie uroczystość główna, poprzedzona rejestracją absolwentów i gości.
Wizyta w budynku „Drzewnej” przy alei Legionów 9 w godz. 14 – 15.30 połączona zostanie z odsłonięciem tablicy pamiątkowej,  ufundowanej przez absolwentów szkoły, którzy o godz. 19 wybiorą się z gośćmi na bal w Jędrusiowej Zagrodzie w Piątnicy.
Sobotę, 13 czerwca uczestnicy zjazdu rozpoczynają o godz. 11 wizytą w nowej siedzibie szkoły przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 5. O godz. 11.30 chętni wybiorą się na półgodzinną wycieczkę autokarową po Łomży. W samo południe wszyscy przystąpią do biesiady w dawnych warsztatach szkolnych przy ul. Sikorskiego 166, gdzie nastąpi zakończenie zjazdu.
Absolwenci zainteresowani uczestnictwem w Zjeździe mogą zgłaszać swój udział do 20 maja: telefonicznie – 086 473 53 05 bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: stowarzyszenie@absolwencidrzewnej.pl. W zgłoszeniu należy podać rok ukończenia szkoły, adres zamieszkania, telefon i określić, w której części uczestnik będzie brał udział.
Potwierdzeniem udziału w zjeździe będzie wpłata określonej kwoty na  konto bankowe:
Stowarzyszenie Absolwentów, Wychowawców i Sympatyków Zespołu Szkół Drzewnych nr 9 w Łomży:
Bank BGŻ oddział Łomża
Nr 51 2030 0045 1110 0000 0158 0190
Opłata za zjazd wynosi: 150 zł (w wariancie z balem) albo 60 zł (bez balu). Pieniądze można wpłacać na konto lub w sekretariacie szkoły z dopiskiem: „Zjazd – typ szkoły, rok ukończenia”.
Zainteresowanych organizatorzy zapraszają na stronę www.absolwencidrzewnej.pl. Można z nimi skontaktować się drogą mailową:  stowarzyszenie@absolwencidrzewnej.pl lub telefonicznie: 0 86 473 53 05.
Uroczystość organizowana jest przez Stowarzyszenie Absolwentów, Wychowawców i Sympatyków Zespołu Szkół Drzewnych nr 9.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę