Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

„Konkurs piękności”

Kolejny sukces odnieśli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży. Tym razem doceniona została ich pantomima pt. „Konkurs piękności”. Dwanaścioro uczniów tej szkoły przedstawiło ją podczas odbywającego się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku VII Wojewódzkiego Przeglądu Grup Teatralnych Szkolnictwa Specjalnego pod hasłem: „ I Ty możesz zostać aktorem”.

Impreza zorganizowana przez Zespół Szkół nr 13 w Białymstoku we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury objęta była  honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty. Spotkaniu przyświecały szczytne cele:
- popularyzacja ciekawych działań rewalidacyjnych,
- upowszechnianie osiągnięć artystycznych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie,
- wyzwalanie inicjatyw i twórczych poszukiwań w dziedzinie repertuaru oraz form wyrazu artystycznego.

Pantomima przygotowana przez uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży, pod kierunkiem trzech nauczycielek: Elżbietę Cwalinę, Emilię Sadowską oraz Barbarę Walczuk bardzo wysoko została oceniona przez jury. Reprezentanci naszego miasta znaleźli się w czołówce nagrodzonych – tuż za zespołem teatralnym z Białegostoku, a nauczycielki z Łomży otrzymały wyróżnienie za opracowanie przedstawienia i przygotowanie podopiecznych do udziału w przeglądzie.

Dodajmy tylko, że do udziału w imprezie zgłosiło się aż 14 placówek.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę