Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

PROROCKOWANIE dziewiąta edycja Non Stop Rock Festiwal

17 września 2004, godz. 19.00 Klub PopArt, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3 Wystąpią: Midian / rock / Łomża DeLaCore / energetyczny rock / Mińsk Maz. Penthause / metal / Siedlce

DeLaCore
DeLaCore
info:
DeLaCore / energetyczny rock / Mińsk Maz.
Zespół od czasu założenia w 1999 roku gra w praktycznie niezmienionym składzie. Ich muzyka jest połączeniem energetycznego rocka z tekstami o pozytywnym przesłaniu. Mogą poszczycić się wieloma koncertami w różnych miastach (Warszawa, Lublin, Kwidzyn, Gostyń, Lębork, Siedlce, Otwock, Nowy Sącz) jak również kilkoma nagrodami zdobytymi na chrześcijańskich festiwalach. Skład: Piotr Juszczak – śpiew, gitara, Kamil Kużmierczak – gitara, Marcin Szczepaniak – perkusja, Paweł Kalinowski – bas.
www.delacore.kdm.pl

Penthause / metal / Siedlce
Zespół PENTHAUSE istnieje 3 lata. METAL - jest to wypadkowa tego co słuchają członkowie zespołu i co ich inspiruje w muzyce a można w tej muzyce znaleźć wpływy : Yngwie Malmsteen, Korn, Dimmu Borgir, Metallica, Slipknot, Stratovarius, Mortician. Zespół od początków swojej działalności bierze czynny udział w finałach WOŚP. Grali przed zespołami Łzy oraz Effect Murder, Memberis, Climate w ramach mini trasy Natural Born Killers. Biorą często udział w koncertach rockowo-metalowych i Ogólnopolskich Zlotach Motocyklowych. Zespół istnieje pod patronatem Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.
www.penthause.mp3.com.pl
210305125821.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę