Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Sukcesy piłkarzy Ekonomika

Od października 2008 roku do lutego 2009 roku drużyna Ekonomika uczestniczyła w rozgrywkach IV Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego w Futsalu. Mecze rozgrywała zarówno w Łomży jak również w Białymstoku.

 

Rozgrywki te odbywają się w czterech ligach. Poniżej około 20 drużyn z województwa walczy o awans do ligi IV.

Zespół trenowany przez Piotra Rogalskiego wygrał aż 8 spotkań, 1 zremisował i tylko 1 przegrał. Zajmując 2 miejsce w lidze drużyna wywalczyła bezpośredni awans do III ligi. Rozgrywki te odbędą się w roku szkolnym 2009/2010.

Na przełomie marca i kwietnia 2009 roku drużyna Ekonomika wzięła udział w mistrzostwach miasta Łomży w futsalu. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn. W fazie grupowej Ekonomik     wygrał     wszystkie       mecze: II LO – Ekonomik 3:4 ; ZSTiO – Ekonomik 2:4;

LO Katolickie – Ekonomik 1:9.

8 kwietnia 2009 roku rozegrany został finał. Pierwszy mecz Ekonomik przegrał z ZSMiO 2:5. Następnie pokonaliśmy III LO 5:1, a w walce o srebrny medal pokonali nas po bardzo zaciętym meczu zawodnicy ZSTiO 7:5. Drużyna Ekonomika zajęła więc trzecie miejsce na 10 szkół łomżyńskich. Nagrodą był puchar i pamiątkowe medale.

Reasumując, sezon 2008/2009 był dla piłkarzy Ekonomika bardzo udany, a zawodnicy godnie reprezentowali naszą szkołę. Pozostaje mieć nadzieję, że następny sezon będzie jeszcze lepszy.

 

 

Przygotował: mgr Piotr Rogalski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
pon, 20 kwietnia 2009 11:02
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:13:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę