Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


SPOTKANIE Z PRACOWNIKIEM BIURA EDUKACJI PUBLICZNEJ IPN Z BIAŁEGOSTOKU

W dniu 23 marca b.r. młodzież z klasy IIIPC i III PB uczestniczyła w dwugodzinnych warsztatach na temat historii najnowszej pt. „Polski stalinizm”, przeprowadzonych przez pracownika Biura Edukacji Publicznej IPN w Białymstoku. Organizatorem warsztatów był pan Arkadiusz Bałazy.

W oparciu o przygotowane materiały źródłowe: teksty, ikonografię oraz fragmenty filmów, uczniowie mogli przyjrzeć się bliżej warunkom życia politycznego, społecznego oraz gospodarczego w pierwszej powojennej dekadzie w Polsce. Próbowali też odpowiedzieć na pytanie: Czy Polska mogła się stać 17 republiką Związku Radzieckiego?

opracował: Arkadiusz Bałazy

Aneta Wiktorzak
pt, 03 kwietnia 2009 08:31
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:10:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę