Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Konkurs plastyczny „SPOSÓB NA ŻYCIE- MOJE HOBBY”.

Miejski Dom Kultury- Dom Środowisk Twórczych w Galerii Bonar w dniu 3.03.09r dokonał podsumowania konkursu plastycznego „SPOSÓB NA ŻYCIE- MOJE HOBBY”. Główny cel konkursu to uświadomienie groźby nałogów i poszukiwanie sposobów zapobiegania zjawiskom patologicznym we własnym środowisku.

 

Komisja konkursowa w kategorii szkół ponadgimnazjalnych wyróżniła i zakwalifikowała na wystawę prace Marty Ciborowskiej z klasy 1B LO i Magdaleny Piotrowskiej z klasy IIA LO. Uczennice otrzymały nagrody rzeczowe, a nauczyciel prowadzący Krystyna Marusiak list gratulujący.

 

Przygotowała

mgr Krystyna Marusiak

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
pt, 06 marca 2009 09:35
Data ostatniej edycji: pt, 06 marca 2009 09:39:07

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę