Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Lekcja turystyki w naszej szkole

W piątek 20 lutego 2009 roku z klasą I TT (technik obsługi turystycznej) w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży spotkał się Pan Mariusz Staniurski - właściciel biura podróży Turlomza.pl. Na spotkaniu obecny był również Pan Wicedyrektor – Krzysztof Domalewski. Celem spotkania było przybliżenie problematyki rozwoju turystyki regionu Łomży i Podlasia.

 

Klasa, zaproszona przez Pana Staniurskiego weźmie udział w Podlaskich Targach Turystycznych które odbędą się w marcu w Białymstoku. Uczniowie klasy I TT stworzą Internetową Bazę Turystycznych Atrakcji regionu Łomży, która będzie zawierać zdjęcia jak również opisy tychże atrakcji w języku polskim i angielskim. Dla chętnych Turlomza.pl proponuje wakacyjne praktyki w punkcie informacji turystycznej na plaży miejskiej w Łomży. Spotkanie trwało 45 minut i odbywało się w bardzo miłej atmosferze. Połączone było z multimedialnymi prezentacjami z zakresu turystyki. Uczniowie wykazywali duże zainteresowanie poruszanymi tematami.

Przygotował:

mgr Piotr Rogalski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
pt, 27 lutego 2009 09:27
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:09:38

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę