Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Sposób na pieniądze...

Policjanci z Zambrowa zatrzymali 19-latka. Mężczyzna chciał w jednym z tutejszych banków wziąć pięć tysięcy złotych kredytu. Przedstawił fałszywe dokumenty. Został zatrzymany gdy czekał już na wypłatę gotówki. Jak się okazało w ten sam sposób rok wcześniej „przedsiębiorczy” nastolatek wyłudził siedemnaście tysięcy złotych pożyczki w innym z zambrowskich banków.

Wczoraj przed południem do jednego z banków w Zambrowie przyszedł 19-letni mieszkaniec tego miasta. Miał tylko odebrać pięć tysięcy złotych zaciągniętego kredytu. Kilka dni wcześniej mężczyzna ten złożył wniosek o pożyczkę. Załączone do wniosku dokumenty wydały się podejrzane. Zawiadomiono policję a funkcjonariusze ustalili, że mogą być one sfałszowane. Niedoszły pożyczkobiorca został zatrzymany podczas oczekiwania na wypłatę pieniędzy. To był strzał w dziesiątkę. W jego domu mundurowi znaleźli fałszywe zaświadczenia o zarobkach i podrobioną pieczątkę jednego z zambrowskich zakładów pracy. Sprawca posłużył się nimi składając wniosek o kredyt. W trakcie dalszych ustaleń okazało się również, że mężczyzna ten w ubiegłym roku wyłudził siedemnaście tysięcy złotych pożyczki w innym z zambrowskich banków.
Złapany na gorącym uczynku 19-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę