Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ślubowanie klas pierwszych

W roku szkolnym 2008/2009 naukę w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży rozpoczęli uczniowie następujących klas pierwszych: •Klasa I A LO o rozszerzonym programie nauczania języków obcych (wych. E. Kordas), •Klasa I B LO o rozszerzonym programie nauczania biologii i chemii (wych. A. Białucha), •Klasa I C LO o rozszerzonym programie nauczania matematyki i geografii (wych. A. Drozd), •Klasa I PC o profilu zarządzanie informacją (wych. J. Krysiuk), •Klasa I TA w zawodzie technik ekonomista (wych. H. Grużewska), •Klasa I TB w zawodzie technik ekonomista (wych. M. Karwowska), •Klasa I TC w zawodzie technik handlowiec (wych. H. Cwalina), •Klasa I TL w zawodzie technik logistyk (wych. M. Salamońska), •Klasa I TT w zawodzie technik ruchu turystycznego (wych. P. Rogalski).

W  sobotę, 27 września 2008 roku odbyła się w naszej szkole tradycyjna uroczystość przyjęcia  uczniów klas pierwszych w poczet pełnoprawnych członków społeczności szkolnej „Ekonomika”.

Podczas oficjalnej części imprezy, pierwszoklasiści, powtarzając za p. Dyrektorem Pawłem Drożynerem słowa przysięgi, ślubowali strzec godności szkoły i honoru jej uczniów. Była to najważniejsza część uroczystości, odbywająca się w niezwykle podniosłej atmosferze. Po złożeniu przysięgi, rozpoczęły się prezentacje przygotowane przez pierwszoklasistów. Nie zabrakło tu popisów tanecznych, wokalnych i aktorskich, a gromkie brawa zebranej publiczności świadczyły o dużym zaangażowaniu, pomysłowości i rozlicznych talentach „pierwszaków”.  

Po prezentacji rozpoczęła się właściwa część imprezy, tzw. „otrzęsiny”. Tradycyjnie, pierwszoklasiści musieli zmierzyć się z rozmaitymi zadaniami, przygotowanymi dla nich przez uczniów kl. II B (wych. P. Chmielewski), II C (wych. B.Dzięgielewska) i II TC (wych. A. Zadroga). Ze wszystkimi konkurencjami adepci poradzili sobie wyśmienicie, czym udowodnili, że zasługują na przyjęcie ich do grona społeczności szkoły.

Artykuł przygotowała p. Magdalena Karwowska

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
pon, 06 października 2008 12:11
Data ostatniej edycji: pon, 06 października 2008 13:04:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę