Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Uwaga absolwenci technikum!!!

UWAGA!!! Absolwenci technikum, którzy będą powtarzać etap praktyczny egzaminu w sesji wiosennej 2009 i później. Przypominamy, że deklaracje przystąpienia do egzaminu składamy osobiście w szkole do p. M. Salamońskiej do 20 grudnia 2008r. Jednocześnie informujemy, że od 2009 r. etap praktyczny egzaminu odbędzie się z wykorzystaniem programu finansowego firmy INSERT GT. W ferie zimowe od 26 stycznia 2009 do 6 lutego 2009r. w szkole organizowane będą kursy obsługi programów firmy INSERT GT, jeżeli zgłosi się odpowiednia liczba chętnych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

http://www.cke.edu.pl/

Aneta Wiktorzak
cz, 25 września 2008 09:10
Data ostatniej edycji: wt, 07 października 2008 13:59:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę