Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wspomnienia z pieszego rajdu

Dnia 19.09.2008r. klasa I TT (klasa w zawodzie technik ruchu turystycznego – wychowawca mgr Piotr Rogalski) wzięła udział w pieszym rajdzie zorganizowanym przez łomżyński oddział PTTK.

Trasa liczyła około 12 kilometrów i prowadziła nas przez lasy Puszczy Kurpiowskiej. Start był w Dobrymlesie a meta w Charubinie.  Następnie autobusami zostaliśmy przewiezieni do Morgownik, gdzie nad rzeką piekliśmy kiełbaski na ognisku, które kończyło imprezę.
Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z udziału w rajdzie. Mamy nadzieję, że w przyszłych latach podobne imprezy będą cieszyły się rosnącą popularnością wśród młodzieży.
Zdjęcia z rajdu w przygotowaniu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
śr, 24 września 2008 15:14
Data ostatniej edycji: wt, 07 października 2008 13:58:29

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę