wtorek, 26 marca 2019 napisz DONOS@

Lista laureatów konkursu plastycznego pt. „Rzeka pełna życia”

Konkurs zorganizowało Muzeum Przyrody w Drozdowie. Z ogólnej liczby 353 prac nadesłanych na konkurs, odbywający się w roku szkolnym 2003/2004, jury w składzie: Henryk Gała (przewodniczący), Anna Bureś, Alicja Biedrzycka i Barbara Turowska postanowiło nagrodzić prace 17-tu uczestników.

W kategorii „przedszkolaków” nagrody otrzymali:

1) Martyna Śledziewska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
2) Klaudia Sowa – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
3) Paweł Wieczorek– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
4) Wioleta Chojnowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
5) Adrian Dutkowski– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
6) Ewa Zwierzyńska– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
7) Aneta Kijek– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
8) Daria Kościelecka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
9) Natalia Cwalińska - Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży,
10) Anna Łapińska – Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży.

W kategorii dzieci z klas I – III SP nagrody otrzymali:

1) Anna Chwal – klasa II SP 4 W Łomży,
2) Mateusz Baczewski – klasa II SP w Wygodzie,
3) Martyna Danowska – klasa II SP nr 10 w Łomży.

W kategorii dzieci z klas IV – VI SP nagrody otrzymali:

1) Katarzyna Modzelewska klasa VI SP w Wygodzie,
2) Anna Słomczewska – klasa V SP w Wygodzie,
3) Paulina Konert klasa ViI SP w Pniewie,
4) Piotr Wesołowski – SP w Konarzycach.

Ponadto w konkursie wyróżniono 20 prac.

W kategorii „przedszkolaków” wyróżnienia otrzymali:

11) Aleksandra Ratuszna – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
12) Ula Zawadzka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
13) Paulina Gromek– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
14) Karolina Cwalina– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy,
15) Paulina Gniazdowska– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy.

W kategorii dzieci z klas I – III SP wyróżnienia otrzymali:

1) Izabela Kędziorek – klasa I SP w Drozdowie,
2) Inga Moczydłowska – klasa II SP nr 4 w lomży,
3) Anna Łapińska – klasa II SP w Pniewie,
4) Karolina Grodzka – klasa III SP w Bożejewie Starym,
5) Marta Magdalena Wilczewska– klasa III SP w Bożejewie Starym.

W kategorii dzieci z klas IV – VI SP wyróżnienia otrzymali

1) Paweł Ćwikłowski – klasa V SP w Drozdowie,
2) Artur Dąbrowski – klasa IV Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy,
3) Mariola Sienkiewicz – klasa V SP w Pniewie,
4) Wdyta Jakacka - – klasa V SP w Pniewie,
5) Wioleta Szymańska – klasa IV SP w Pniewie,
6) Adam Korytkowski - – klasa V SP nr 5 w Łomży,
7) Joanna Żebrowska – klasa V z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Śniadowie,
8) Joanna Rosochacka – lat 12 z SP nr 5 w Łomży,
9) Martyna Siol – klasa V SP nr 5 w Łomży,
10) Anna Karwowska – klasa V SP nr 5 w Łomży.

Nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe będzie można oglądać na specjalnej wystawie, im poświęconej, w miesiącu październiku bieżącego 2004 roku, w salach wystaw czasowych Muzeum Przyrody w Drozdowie. Eksponowana kolekcja uzupełniona będzie kilkunastoma ciekawszymi pracami, które nie zostały zakwalifikowane do finału konkursu.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę