Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Żubr w Zambrowie

Główne zdjęcie
fot. UM Zambrów

Od wczoraj w Zambrowie jest żubr. Zwierze, a właściwie naturalnej wielkości pomnik żubra, przyjechał z Opola. Zambrowski żubr, stanął w przygotowanym specjalnie dla niego miejscu honorowym przy nowym rondzie przy ul. Piłsudskiego. Dziś po południu ma się odbyć oficjalne odsłonięcie pomnika

Czarna głowa żubra na czerwonym tle stanowi herb Zambrowa. Pomnik zwierzęcia odlany z brązu ma być wizytówką miasta. Rzeźba kosztowała blisko 100 tys zł. Koszt pomnika został pokryty z budżetu miasta, przy częściowym wsparciu sponsora - producenta piwa marki Żubr.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę