Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Poszukiwany naczelnik

Prezydent Łomży ogłosił konkurs na stanowisko Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego. Do tej pory stanowisko to piastował Jerzy Łuba, ale ostatnio wygrał on konkurs na dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży. (przypomnijmy wraz z końcem roku szkolnego na emeryturę przeszedł Zygmunt Zdanowicz – przez ostatnie ćwierć wieku dyrektor I LO)

O zajecie fotela naczelnika od szkół, kultury i sportu ubiegać się mogą ma ci co mają wykształcenie wyższe – koniecznie z przygotowaniem pedagogicznym i przez co najmniej pięć lat zajmowali stanowisko kierownicze. Poza tym od kandydatów oczekuje się: umiejętności kierowania zespołem, bardzo dobrej znajomości zagadnień oświatowych oraz umiejętności zarządzania oświatą(potwierdzone ukończeniem odpowiednich studiów podyplomowych ), znajomości zagadnień sportowych dzieci i młodzieży a także instytucji kulturalnych miasta. Wymagana jest również chociaż podstawowa wiedzy z zakresu prawa o samorządzie gminnym i powiatowym.
Ochotnicy na fotel Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego poszukiwani będą przez najbliższe dwa tygodnie. Odpowiednie dokumenty kandydaci mogą składać w Ratuszu w pokoju nr. 120 na I piętrze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę