Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 sierpnia 2022 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lomza.pl

Melex w natarciu!

Mieszkańcy Łomży zapewne zuważyli mknący ulicami miasta tajemniczy pojazd oznakowany logo urzędu miasta. Ten napędzany energią elektryczną wehikuł został przejęty, po całkowitym zamortyzowaniu, z zasobów Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży przy ulicy Nowogrodzkiej. Wyprodukowany w 1990 roku, aktualnie przeszedł gruntowny "lifting" wraz z zakupieniem nowych baterii akumulatorowych.


Pojazd jest intensywnie wykorzystywany przez Straż Miejską do przewożenie posiadanego fotoradaru w 6 miejsc na terenie miasta, gdzie jest instalowany w celu wykonaniu pomiaru prędkości pojazdów poruszających się po naszym mieście. Zakupiony fotoradar jest w służbie straży miejskiej od 1 czerwca i wykonał do chwili obecnej około 700 zdjęć dowodowych, z czego opłaconych do kasy miejskiej zostało ok. 15 %. Średnia wypisanych mandatów krewkim kierowcom ksztaltuje się w przedziale 100 - 150 zł. Najwięcej zdjęć dowodowych (przekroczona należna prędkość), fotoradar wykonuje z masztu przy Alei Legionów na kierunku z Warszawy, gdzie wysokość nałożonych mandatów wynosi od 100 do 150 zł. (max 500 zł.).

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę