Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Karolina z PG 1 w Sejmie

Karolina Góralczyk uczennica klasy IIb Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży jako jedyna z miasta brała udział w obradach XIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Odbyły się one w niedziele 1 czerwca w gmachu Sejmu przy ulicy Wiejskiej w Warszawie. Młodym parlamentarzystom tym razem przyświecało hasło „Poseł naszych marzeń - szkic do portretu”

Karolina była jednym z 16 młodych posłów z województwa podlaskiego. Wszyscy z samego rana zebrali się w holu głównym Sejmu, po czym mogli dokładnie obejrzeć gmach, odwiedzić stoiska partii rządzących i spotkać się z prawdziwymi posłami – choć jak przyznaje Karolina niewielu z nich było obecnych tego dnia w Sejmie.
Jeszcze przed południem rozpoczęły się obrady Sejmu Dzieci i Młodzieży. Powadzili je wspólnie dorośli i młodzi marszałkowie. Odpowiedzi na pytania Prezydium Sejmu udzielali m.in. marszałkowie  i minister edukacji narodowej. Podczas obrad tradycyjnie podjęto wiele tematów związanych z edukacją i problemami uczniów, ale także mówiono o przygotowaniach Polski do  Euro 2012. Po 4,5 godzinnych obradach i głosowaniach zmęczeni posłowie udali się na obiad do restauracji sejmowej.
Karolina zauważyła, że rzetelna praca polityka jest bardzo trudna i wyczerpująca. Obrady jednak bardzo się jej podobały i nie ukrywa, że chciałabym pojechać na kolejne sesje...
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę