Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Dnia 28 kwietnia 2008r w naszej szkole odbył się apel z okazji 217 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Akademia przygotowana przez p. Barbarę Borawską przybliżyła społeczności szkolnej historię już odległą, a jakże ważną dla ratowania Polski przed ostatecznym jej rozbiorem. Fragmenty Konstytucji i wiersze zaprezentowane przez uczniów klasy IIC napełnione były patriotyzmem.

Apel znacznie wzbogacała prezentacja multimedialna – pokazująca twórców Konstytucji 3 Maja i reformatorów Sejmu Wielkiego. Na uwagę zasługuje postawa odbiorców – uczniów klas drugich, którzy z dużą powagą odbierali treści przekazywane przez wykonawców.

Pani Profesor, wykonawcom gratulujemy, a odbiorcom dziękujemy za godną postawę!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
śr, 21 maja 2008 14:36
Data ostatniej edycji: śr, 21 maja 2008 14:41:29

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę