Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Niedzielne wypadki pod Łomżą

Trzy osoby trafiły do szpitala w Łomży, po wypadkach do których doszło w okolicach miasta w niedzielne popołudnie. Jak informują łomżyńscy strażacy kilka minut po godzinie 13.00 w okolicach Jakaci Dwornej na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka osobowy mercedes wyprzedzając saaba uderzył w jego bok. Dwie osoby ranne w tym wypadku - kobieta i dziecko - przewieziono do łomżyńskiego szpitala.


Do drugiego wypadku doszło około godziny 17.30 w Kupiskach Starych. Tu zderzyły się osobowy golf i opel astra. Jedna osoba został przewieziona do szpitala w Łomży. Przyczyną tego wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę