Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wyśpiewali...

Główne zdjęcie
Laureaci z opiekunem Markiem Żemkiem

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi piosenkarze z Łomży podczas odbywającego się wczoraj w Grajewie XV Regionalnego Konkursu Piosenki. W kategorii od 14 do 21 lat pierwsze miejsce zdobyło trio wokalne „Mezzoforte” w składzie Marta Olszyńska, Ilona Kowalik i Patrycja Łebkowska, a drugie miejsce zajęła grupa wokalno - instrumentalna „Rodzeństwo Lewiarz” - Adela, Kinga, Piotr i Bartosz.

 „Mezzoforte” Marta Olszyńska, Ilona Kowalik i Patrycja Łebkowska
„Mezzoforte” Marta Olszyńska, Ilona Kowalik i Patrycja Łebkowska

Oba zespoły to reprezentanci Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży. Ich opiekunem artystycznym jest Marek Żemek. Dodać wypada, że w konkursie w Grajewie wzięło udział ponad 60 wykonawców, a w kategorii do lat 14 II miejsce zdobyła – także reprezentantka łomżyńskiego ROK - Anna Baczewska

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę