Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Weta rusza z naborem

Gimnazjaliści ze szkół łomżyńskich oraz z Nowogrodu, Wizny, Miastkowa czy Grajewa odwiedzili Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży. W piątek i dziś w szkole tej odbywają się Dni Otwarte. Łomżyńska „Weta” to szkoła z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją, dająca możliwość rozwijania wszechstronnych zainteresowań.

Na gimnazjalistów czekały prezentacje wszystkich kierunków kształcenia: Technikum Weterynaryjnego, Technikum Technologii Żywności, Technikum Agrobiznesu, Technikum Architektury Krajobrazu, a także stoisko sportowe i szkolnego klubu PCK. W szkole istnieje również Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego oraz VII Liceum Ogólnokształcące.
 
Dniami Otwartymi 18 - 19 kwietnia rozpoczęty zostaje nabór do szkoły na rok szkolny 2008/2009. Spotkania z zawodem w Wecie w każdą środę i piątek kwietnia.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę