Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Teraz czas uczyć się do matury

"Teraz czas uczyć się do matury" wywiad z uczennicą ZSE i O nr 6 w Łomży dla Gazety Współczesnej. Sylwia Załuska z Łomży pojawia się na wybiegach w kraju i za granicą. Wystąpiła w reklamie dla włoskiej telewizji. W maju zdaje maturę, a później wylatuje na kontrakt do Japonii. Dostała też propozycję pracy w Paryżu.

Zaistnieć w świecie mody jest bardzo ciężko, jednak Tobie się to udało.
- Bardzo ciężko jest się przebić wśród tylu pięknych kobiet. Mnie się udało, cierpliwość i wiara w siebie sprawiła, że robię teraz to, co kocham. A początki łatwe nie były. Zaczęło się od szkolnych konkursów piękności, ale tak naprawdę przełomowy był dopiero udział w półfinałach Miss Polski Nastolatek w roku 2006. Nie zdawałam sobie sprawy, że tak wywrze to na mnie wrażenie, i właśnie ze światem mody będę wiązała swoje życie. Teraz regularnie pojawiam się na wybiegu, a także współpracuję z agencją modelek ze stolicy.

Kilkanaście dni temu wróciłaś z Mediolanu. Co tam robiłaś?
- Był to wyjazd zorganizowany przez agencję Pur Models. Już po dwóch dniach pobytu udało mi się zagrać w reklamówce do włoskiej telewizji o modelkach i modelach. Brałam również udział w Fashion dla Jensona. Miałam przyjemność współpracować z wieloma projektantami mody, ale niestety musiałam wracać do kraju. Bo w maju mam maturę i czas zacząć się uczyć.

A jakie masz plany na przyszłość?
- Na pewno chcę skończyć szkołę, zdać maturę - to są najważniejsze rzeczy w moim życiu. Po maturze wylatuję na kontrakt do Japonii, dostałam również propozycję pracowania jako modelka w Paryżu. Ale czas pokaże, jak to będzie.

Żródło: Gazeta "Współczesna" z 27 marca 2008r.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080327/REG20/116953921&SearchID=73313246644962

Aneta Wiktorzak
pon, 31 marca 2008 12:58
Data ostatniej edycji: pon, 31 marca 2008 13:07:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę