poniedziałek, 14 października 2019 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5907

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Sekcje sportowe 2008

Zobacz zdjęcia sekcji sportowych 2008r.

Drużyna koszykówki dziewcząt
  1. Borawska Katarzyna
  2. Ostrowska Joanna
  3. Ładyżyńska Iwona
  4. Zyskowska Justyna
  5. Chojnowska Renata
  6. Mierzejewska Katarzyna
  7. Kowalczyk Justyna
  8. Pulwin Monika
  9. Turska Anna
  10. Wykowska Alicja
  11. Pieńkowska Karolina
  12. Janicka Karolina
  13. Dąbrowska Katarzyna
  14. Parzych Elżbieta
  15. Szklarzewska Aneta

Opiekun: mgr Barbara Jałbrzykowska

 

FUTSAL

  1. Strzechowski Marek
  2. Tryc Łukasz
  3. Dembski Mateusz
  4. Gadomski Tomasz
  5. Szabłowski Adam
  6. Kijek Kamil
  7. Gnatowski Adam
  8. Mieczkowski Andrzej
  9. Bielawski Michał
  10. Sulkowski Łukasz
  11. Piechowski Michał
  12. Piórkowski Kamil

Opiekun: mgr Piotr Rogalski

 

 

Drużyna Koszykówki chłopców

  1. Wierzbowski Darek
  2. Kijewski Rafał
  3. Sawostian Tomasz
  4. Konert Adrian
  5. Dembski Mateusz
  6. Goliński Patryk
  7. Klimczuk Marcin
  8. Bielicki Grzegorz
  9. Niecikowski Damian
  10. Bronowicz Michał
  11. Kopiczko Adam

Opiekun: mgr Sarnacki Roman

 

Drużyna siatkówki dziewcząt

  1. Bzura Karolina
  2. Zalewska Anna
  3. Nadolna Katarzyna
  4. Pierożyńska Katarzyna
  5. Popławska Agnieszka
  6. Walendziak Magdalena
  7. Jankowska Kamila
  8. Kaczyńska Adrianna
  9. Banach Karolina
  10. Romejko Joanna
  11. Kordas Joanna
  12. Sakowska Ewelina
  13. Szeborowska Paulina
  14. Ostrowska Joanna
  15. Borawska Katarzyna
 

Opiekun mgr Kazimierz Ostaszewski

   

Sekcja tenisa stołowego

 
  1. Trzonkowska Sylwia
  2. Potaś Urszula
  3. Sierzputowska Emilia
  4. Cendrowska Emilia
  5. Skrodzka Magdalena
 
  1. Sierzputowski Mariusz
  2. Boryszewski Paweł
  3. Zysk Łukasz
 

Opiekun mgr Andrzej Drozdowski

 

Drużyna piłki siatkowej chłopców

  1. Lubiński Michał
  2. Piechowski Michał
  3. Drozdowski Adrian
  4. Kropiewnicki Karol
  5. Mierzejewski Paweł
  6. Tykocki Daniel
  7. Plona Arkadiusz
  8. Tryc Łukasz
  9. Konkiewicz Arkadiusz
  10. Bujnowski Artur
  11. Góralczyk Karol

Opiekun: mgr Robert Bielicki

 

 

Aneta Wiktorzak
śr, 12 marca 2008 11:35
Data ostatniej edycji: śr, 12 marca 2008 13:47:19

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę