Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Udział w projekcie EFS

Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie „Wyposażenie CKU, CKP i szkół zawodowych w stanowiska do egzaminów zawodowych” współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego i otrzymała oprogramowanie dydaktyczne w ramach jego realizacji. Oprogramowanie jest zgodne z zapotrzebowaniem ujętym w umowie nr WZP.322-JJ-28/07 do zawodu nr 18 –technik ekonomista 341[02] i technik rachunkowości 412[01].

Wartość brutto przekazanego oprogramowania wynosi 600,00 zł. Dostarczone oprogramowanie może być wykorzystywane wyłącznie zgodnie z celem projektu, w ramach, którego zostało zakupione, tj. do przygotowania uczniów i słuchaczy do etapu praktycznego egzaminu zawodowego i jego przeprowadzenia.
Linki do stron:  www.efs.gov.pl i www.europa.eu.int.
Aneta Wiktorzak
śr, 06 lutego 2008 13:43
Data ostatniej edycji: śr, 06 lutego 2008 13:48:15

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę