Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kurator oświaty wymieniona

Wojewoda Podlaski Maciej Żywno odwołał z pełnionej funkcji Podlaskiego Kuratora Oświaty Jadwigę Mariolę Szczypiń. „Powodem odwołania są wyniki kontroli przeprowadzonej w Kuratorium Oświaty w Białymstoku, zleconej przez poprzedniego wojewody Bohdana Paszowskiego oraz uwagi do poziomu pracy całego kuratorium” – podkreśla Jolanta Gadek rzecznik prasowy wojewody.


Wyłonienie nowego Kuratora Oświaty nastąpi w drodze konkursowej. Do tego czasu obowiązki Podlaskiego Kuratora Oświaty pełnić będzie Wicekurator Oświaty w Białymstoku Grażyna Ewa Wiśniewska.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę