Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Marszałek podlaski docenia łomżyńskie Orły

Sześcioro uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i licealistów Ziemi Łomżyńskiej otrzymało roczne stypendia marszałka województwa podlaskiego. To naprawdę fantastyczne dzieciaki – zachwalał wyróżnionych wicemarszałek Marek Olbryś, który miłą nowinę obwieścił podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Łomżyńskiego. - Każdy chciałby takie mieć!

W tym roku nasi młodzi zdolni zyskali w oczach marszałka w dwójnasób. Rok temu nagrodził trójkę uczniów za osiągnięcia w nauce i laury na międzynarodowych i ogólnopolskich olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Teraz zaszczytu dostąpiła szóstka. Są to: Rafał Śledziewski i Łukasz Korona z I LO w Łomży, Paulina Skrodzka z II gimnazjum w Łomży i Tomasz Rogiński z gimnazjum w Nowogrodzie oraz Katarzyna Zabłocka ze Szkoły Podstawowej nr 10 i Łukasz Łuniewski z SP nr 9 w Łomży.
Wyróżnieni otrzymają co miesiąc przez rok po 300 zł. Prezent w sam raz po choinkę.

MRD
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę