Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ślubowanie uczniów klas pierwszych

W roku szkolnym 2007/2008 rozpoczęło naukę w siedmiu oddziałach 241 uczniów. Nasi najmłodsi żacy rozpoczęli naukę w klasach Liceum Ogólnokształcącego o rozszerzonym programie nauczania języków obcych, matematyki, geografii, biologii, i chemii, w klasie Liceum Profilowanego o profilu zarządzanie informacją i w trzech oddziałach Technikum w zawodzie technik ekonomista i technik handlowiec.

W sobotę, 22  września 2007r. odbyła się w naszej szkole coroczna uroczystość  przyjęcia pierwszoklasistów w  poczet pełnoprawnych członków  społeczności uczniowskiej ,,Ekonomika”.

 

Cześć oficjalną imprezy stanowiło ślubowanie uczniów klas pierwszych. Był to moment niezwykle ważny i podniosły. Wszyscy pierwszoklasiści powtarzali, za Dyrektorem słowa. Przysięgi.  Po złożeniu tej przysięgi rozpoczęły się prezentacje satyrycznych scenek przygotowanych przez klasy pierwsze. Miały one zaprezentować się jak najlepiej, by wzbudzić uznanie wśród  ,,starszyzny” szkoły.

 

Pierwszoklasiści prześcigali się w pomysłowości, inwencji i dlatego zdobywali gromkie brawa publiczności. Po prezentacji rozpoczęła się właściwa część tzw. „otrzęsiny”. Pierwszaki musiały zmierzyć się z zadaniami, przygotowanymi dla nich przez uczniów kl. II B (wych..G.Mirkowska) i II PB (wych. Wielądek).Ze wszystkimi konkurencjami adepci poradzili sobie wspaniale, czym zasłużyli na przyjęcie ich do grona społeczności szkoły. Uroczystość zakończyła dyskoteka, w której wzięli udział uczniowie klas I i II .  

 

I tak oto ,,Ekonomik” przyjął w swoje szeregi kolejne pokolenie spragnionych wiedzy…

 

 Wszystkim pierwszakom  gratulujemy zaistnienia  w społeczności szkolnej „Ekonomika” i życzymy samych sukcesów!!!!

 

Artykuł przygotowała mgr Izabela Haponik

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
pon, 15 października 2007 12:17
Data ostatniej edycji: śr, 07 maja 2008 11:45:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę