Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

VIII Ogólnopolski Plener Malarski Biebrza 2004

Już po raz ósmy Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży razem z Klubem Garnizonowym w Łomży organizuje w dniach 1-12 lipca 2004 r. VIII Ogólnopolski Plener Malarski Biebrza 2004 w Osowcu Twierdzy, w którego w ramach w dniu 9 lipca br. o godz. 10.00 odbędzie się happening ekologiczny pt. “Ochrońmy dla przyszłości”.

Plener Malarski jest organizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży po raz 20, a od 8 lat ma zasięg ogólnopolski. Uczestnikami Pleneru są plastycy amatorzy z całego kraju, instruktorzy ds. plastyki placówek kultury z woj. podlaskiego i uzdolniona plastycznie młodzież. Uczestnicy są zakwaterowani na terenie Twierdzy Osowiec.

Plener w 2004 roku ma charakter warsztatów.

W czasie Pleneru proponujemy:

wykłady z historii sztuki polskiej,

wymianę doświadczeń,

doskonalenie własnego warsztatu twórczego,

profesjonalny instruktaż,

prowadzenie zajęć metodycznych z dziećmi i młodzieżą.

Instruktorzy plastycy z domów kultury dodatkowo poprowadzą zajęcia plastyczne z dziećmi i młodzieżą miejscową w ramach akcji „Ochrońmy dla przyszłości”. Zrealizują to zadanie poprzez techniki malarskie (pastel, farba plakatowa, gwasz). Końcowym efektem będzie happening zorganizowany koło wieży widokowej Biebrzańskiego Parku Narodowego nad Kanałem Rudzkim. Twórcy utrwalą na płótnie piękno Doliny Biebrzy i monumentalną twierdzę Osowiec.

Wydanie katalogu i organizacja wystawy poplenerowej będzie podsumowaniem Pleneru.

Serdecznie zapraszamy.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę