Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska „szansa na sukces”

Główne zdjęcie
Irena Santor i Joanna Zawłocka podczas nagrania programu „Szansa na sukces”

Kolejna łomżyńska piosenkarka ma „szansę na sukces”. Tym razem w popularnym programie telewizyjnym wystąpi Joanna Zawłocka – solistka żeńskiej grupy wokalnej „emdek” działającej przy łomżyńskim MDK-DŚT. Bohaterką programu będzie Irena Santor.

Już nie ma dzikich plaż, Odrobinę szczęścia w miłości, Jesienny Pan i Walc Embarras to kilka przebojów z których znana jest Irena Santor. Gwiazda estrady pierwsze sukcesy odnosiła już na początku lat 60-tych ubiegłego wieku... I choć od tego czasu minęły już dziesiątki lat jej piosenki w dalszym ciągu są popularne i to zarówno wśród starszych jak i młodszych. W niedzielne popołudnie (3.06.2007) kilkunastu młodych wokalistów zmierzy się z ich mistrzowską interpretacją. Wśród tej grupki jest także nasza Joanna Zawłocka. Początek programu o godzinie 15.00 w programie 2 TVP.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę