sobota, 19 października 2019 napisz DONOS@

Kolejni uhonorowani Kiercem

Firma Domax i Bolesław Zawadzki - właściciel Łomżyńskiej Fabryki Mebli otrzymali nagrodę Bursztynowego Kierca. W ten sposób Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży honoruje ludzi i podmioty, które szczególnie pomagają placówce. Nagroda przyznawana jest już od 11 lat.

laureaci Bursztynowego Kierca AD 2007
laureaci Bursztynowego Kierca AD 2007
Bursztynowy Kierec przyznawany jest od 1996 roku. Jej celem jest uhonorowanie bezinteresownej, często wieloletniej współpracy oraz wkładu w rozwój, działalność, popularyzację Muzeum. Nagroda wykonana z bryłek bursztynu, młodych szyszek i słomy jest miniaturą tradycyjnego elementu zdobniczego wnętrza chaty kurpiowskiej. Została zaprojektowana i wykonana przez pracowników Muzeum Bronisławę Naleśniak i Przemysława Adamowskiego i jest wręczana dobroczyńcom  Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży od 1996 roku.
W sobotę w siedzibie Muzeum przy ul. Dwornej w Łomży odebrali ją tegoroczni jej laureaci: firma DOMAX S.A. z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem, która prowadzi działalność w zakresie handlu hurtowego i detalicznego sprzętem RTV-AGD oraz jest Autoryzowanym Dealerem Polskiej Telefonii Cyfrowej ERA, i Bolesław Zawadzki - właściciel Łomżyńskiej Fabryki Mebli Sp. z o.o., która zajmuje się produkcją mebli do biur, hoteli i pokoi akademickich w krajach Unii Europejskiej.
190729010534.gif

 
Zobacz także
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę