Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejni uhonorowani Kiercem

Główne zdjęcie
laureaci Bursztynowego Kierca AD 2007

Firma Domax i Bolesław Zawadzki - właściciel Łomżyńskiej Fabryki Mebli otrzymali nagrodę Bursztynowego Kierca. W ten sposób Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży honoruje ludzi i podmioty, które szczególnie pomagają placówce. Nagroda przyznawana jest już od 11 lat.

Bursztynowy Kierec przyznawany jest od 1996 roku. Jej celem jest uhonorowanie bezinteresownej, często wieloletniej współpracy oraz wkładu w rozwój, działalność, popularyzację Muzeum. Nagroda wykonana z bryłek bursztynu, młodych szyszek i słomy jest miniaturą tradycyjnego elementu zdobniczego wnętrza chaty kurpiowskiej. Została zaprojektowana i wykonana przez pracowników Muzeum Bronisławę Naleśniak i Przemysława Adamowskiego i jest wręczana dobroczyńcom  Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży od 1996 roku.
W sobotę w siedzibie Muzeum przy ul. Dwornej w Łomży odebrali ją tegoroczni jej laureaci: firma DOMAX S.A. z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem, która prowadzi działalność w zakresie handlu hurtowego i detalicznego sprzętem RTV-AGD oraz jest Autoryzowanym Dealerem Polskiej Telefonii Cyfrowej ERA, i Bolesław Zawadzki - właściciel Łomżyńskiej Fabryki Mebli Sp. z o.o., która zajmuje się produkcją mebli do biur, hoteli i pokoi akademickich w krajach Unii Europejskiej.
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę