Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pół wieku „siódemki”

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży obchodzi w tym roku 50. urodziny. Choć budynek szkoły, który „siódemka” zajmuje już od 49 lat, poddaje się upływowi czasu „starzejąca się” podstawówka wciąż jest rześka, młoda i zdolna... Dziś – biorąc za podstawę wyniki egzaminów szóstoklasisty – jest najlepszą podstawówką w mieście.


Szkoła Podstawowa nr 7  im. Adama Mickiewicza na trwałe wpisała się w historię miasta. Na jej dzisiejszą pozycję pracowały przez pół wieku rzesze oddanych nauczycieli, rodziców, uczniów,  pracowników administracji i obsługi oraz przyjaciół szkoły. Ich zaangażowanie i poświęcenie stworzyło specyficzny klimat „siódemki”.
Pięćdziesięciolatka jubileusz będzie świętował już w najbliższą sobotę. Na uroczystości zapraszani są mieszkańcy Łomży, absolwenci i sympatycy „siódemki”.  Jak zapewniają organizatorzy urodzin będzie wiele atrakcji i moc przeżyć. Początek imprezy o godzinie 10.00

Następnego dnia – w niedzielę – specjalnej Mszy świętej w intencji szkoły w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży przewodniczył będzie ksiądz Biskup Stanisław Stefanek.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę