Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Sukcesy naszych uczniów

Daniel Bałazy uczeń IV klasy Technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży jest laureatem dwóch tegorocznych ogólnopolskich olimpiad na szczeblu centralnym.

  • 25 marca br. zajął VIII miejsce na XX Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej organizowanej  przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.
  • 12 kwietnia br. IV miejsce na II Olimpiadzie Przedsiębiorczości organizowanej przez SGH i cztery Akademie Ekonomiczne.

 

Warto podkreśli, że Daniel jako jedyny reprezentował województwo podlaskie w Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej. Natomiast w Olimpiadzie Przedsiębiorczości oprócz Daniela z województwa podlaskiego 3 osoby zostały laureatami na kolejnych miejscach. Daniel jest również finalistą XII Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich w Koninie.

 

Daniel to uczeń bardzo inteligentny, sumienny, szybko opanowuje nową wiedzę. Jest pracowity i lubi podejmować nowe wyzwania. Jego motywacją do pracy było zdobycie nie tylko indeksu na wyższą uczelnię, ale również poszerzenie wiedzy specjalistycznej z zakresu innowacji i kapitału ludzkiego. Ciągle wyszukiwał ciekawostki i nowinki z zakresu ekonomii i zarządzania.  Systematyczna i wytrwała praca przyczyniły się do jego pierwszych życiowych sukcesów naukowych. Daniel jest skromny i nie lubi się szczycić swoimi osiągnięciami, a jednocześnie ma poczucie humoru. Oprócz sukcesów naukowych osiąga również wysokie wyniki w sporcie.

 

Opiekunami, którzy  pomagali Danielowi w przygotowaniach do zawodów byli: Michał Bąkowski, Hanna Cwalina i Krystyna Marusiak. Należy również podkreśli wkład pozostałych nauczycieli przedmiotów ekonomicznych, którzy uczyli Go przez cztery lata. Jest to jego osobisty sukces, nas  opiekunów oraz szkoły.

 

Życzyłbym każdemu nauczycielowi tak wybitnego ucznia, z którym praca to była czysta przyjemność. Mam przekonanie, że o Danielu będziemy mogli jeszcze nieraz usłyszeć na   szerszym forum.

 

Życzymy mu samych sukcesów w jego dalszej edukacji i przyszłej karierze zawodowej.

 

Informacje o sukcesach

naszego ucznia Daniela Bałazy

przygotował mgr Michał Bąkowski.

 
Aneta Wiktorzak
cz, 26 kwietnia 2007 11:31
Data ostatniej edycji: pon, 11 czerwca 2007 20:26:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę