Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Będą wyższe dodatki dla wychowawców

Nauczyciele z Łomży dostaną wyższe dodatki. Uchwałę o wzroście m.in. dodatków za wychowawstwo radni miasta przegłosowali przed miesiącem, ale wówczas prezydent Jerzy Brzeziński głośno zastanawiał się czy uchwała nie zostanie uchylona, bo on i skarbnik miasta nie wyrażali zgody na podniesienie tych dodatków. Teraz wiadomo, że uchwała i wyższe - 50 zł dodatki za wychowawstwo - będą jednak obowiązywały.

Dziś w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego została opublikowana ta uchwała w formie przyjętej przez Radę Miasta Łomży. Wejdzie ona w życie za dwa tygodnie. Wyższe  dodatki należeć się będą wychowawcom pracujący w łomżyńskich przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.
Zgodnie z wyliczeniami władz miasta podniesienie dodatku za wychowawstwo z 25 na 50 zł będzie kosztowało budżet Łomży 175 tys zł.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę