Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

PROROCKOWANIE Siódma edycja Non Stop Rock Festiwal

18 czerwca 2004, godz. 19.00 Klub PopArt, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3

Zdjęcie pochodzi z www.koty.art.pl
Zdjęcie pochodzi z www.koty.art.pl
Siódma edycja PROROCKOWANIA odbywa się w ramach Dni Łomży. Mimo iż zgłoszeń z całej Polski mamy baaardzo dużo, to przy takiej okazji wypadałoby zaprezentować chociaż część naszego lokalnego rockowego potencjału. Ten ostatni przed wakacyjną przerwa koncert, trochę z przymrużeniem oka zatytułowaliśmy więc „Łomża i Reszta Świata”. Łomżę na tym koncercie reprezentować będzie znana wszystkim firma MEMEMBRIS, czyli nasz rockowy establishment, oraz nowa, interesująca formacja MIDNIGHT THUNDER, o której założeniach i założycielach możecie poczytać na naszej stronie (www.mdk.4lomza.pl/zespoły/Rockowa Piwnica). Świat reprezentują KOTY ( www.koty.art.pl) i THUESDAY (www.tuesday.w.pl) – zespoły wielokrotnie nagradzane i bardzo aktywne koncertowo. Zapowiada się wiec niezły mecz.

Półmetek PROROCKOWANIA w zasadzie już osiągnęliśmy. Sądząc po ilości zgłoszeń od zespołów, które chciałyby u nas zagrać oraz informacjach i refleksjach na temat PROROCKOWANIA, które pojawiają się w Internecie – Łomża i nasz – jak wszyscy podkreślają - „mały, ale bardzo fajny” klub PopArt zaistniały na rockowej mapie Polski.

Po tych refleksjach na półmetku PROROCKOWANIA, jeszcze raz zapraszamy na koncert „Łomża i reszta świata”, a po wakacyjnej przerwie wracamy do naszego Non Stop Rock Festiwalu i naszego „małego, ale bardzo fajnego” klubu PopArt.


Instruktor prowadzący imprezę
Bernard Karwowski

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę