Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Klub Młodego Literata

Klub Młodego Literata działa w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych już od paru miesięcy. Zajęcia pod kierunkiem Barbary Chojnowskiej odbywają się raz w tygodniu i uczestniczy w nich 7 dziewcząt z różnych łomżyńskich szkół średnich. Większość z nich po raz pierwszy „odważyła się” pokazać komuś teksty, ujawnić własne, czasami bardzo osobiste przemyślenia na temat własnego życia, postrzegania świata i innych ludzi.

„Zeszyt Poetycki I” jest plonem cotygodniowych spotkań młodziutkich debiutantek i w założeniu jest okazją do przedstawienia nie tylko ich refleksji, ale służy również prezentacji pomysłów artystycznych dzieci i młodzieży skupionej w Pracowni Plastycznej MDK DŚT, pracującej pod kierunkiem Anny Bureś.
14 czerwca 2004 o godz. 18.00 w Galerii Pod Arkadami odbędzie się promocja pierwszego tomiku.
Serdecznie zapraszamy.
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę