Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Dziesiątki pomysłów na życie

Kilkaset osób – uczniów najstarszych klas łomżyńskich szkół średnich przewinęło się w środę przez III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. To właśnie na sali gimnastycznej tej szkoły odbyła się już po raz siódmy „Giełda pomysłów na życie”. Giełda to spotkanie przedstawicieli wyższych uczelni z regionu tegorocznymi maturzystami.


Giełda składa się z dwóch części, w pierwszej przedstawiciele uczelni prezentują zasady rekrutacji na swoje uczelnie na rok akademicki 2007/2008, w drugiej młodzież ma możliwość indywidualnego kontaktu z przedstawicielami uczelni.
W tym roku podczas „Giełdzie  pomysłów na życie” swoje oferty kształcenia zaprezentowało ponad 20 uczelni. Wśród nich były  tak renomowane jak Politechnika Warszawska, Uniwersytet w Białymstoku czy Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę