Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


XII Edycja Konkursu na Mistrza Ortografii Szkoły

Już XII Edycja Szkolnego Konkursu na Mistrza Ortografii Szkoły dla klas pierwszych, drugich i trzecich różnego typu szkół (oprócz maturalnych). Tego typu konkurs stwarza okazję do odkrycia prawdziwych talentów czystości języka polskiego. „Mistrzostwa ortografii” mają na celu wzbudzenie u młodych ludzi większego szacunku do języka ojczystego, wskazanie na język polski jako wartość, bez której nie może się obyć odpowiedzialny Polak. Mistrzostwa zostały rozegrane w dwóch etapach: -nauczyciele poloniści przeprowadzili w dniach 8 – 19 lutego 2007r. dyktando w klasach, w których uczą, - wytypowali mistrza klasowego do uczestnictwa w szkolnym konkursie. W dniu 21 lutego 2007r. odbył się konkurs międzyrasowy, w którym wzięło udział 14 uczniów.

W XII Edycji Szkolnego Konkursu na Mistrza Ortografii w roku szkolnym 2006/2007 zostali uczniowie:

1. Joanna Dziekońska – kl.  II A LO

2. Marcin Palanis – kl. I PC

3. Magdalena Szumowska – kl. I C LO

Okazali się najlepszymi z najlepszych:

„Sic itur quo ad astra” – tak idzie się do gwiazd

Wergiliusz.

Aneta Wiktorzak
pon, 26 lutego 2007 11:33
Data ostatniej edycji: cz, 01 marca 2007 11:20:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę