Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Sala widowiskowa już nasza

Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński wydał dziś zarządzenie „wyrażenia zgody na przyjęcie darowizny nieruchomości, stanowiącej własność Skarbu Państwa”. Tym samy faktem stało się przejęcie przez miasto sali widowiskowej urzędu wojewódzkiego przy ul. Nowej 2 w Łomży.

Sala widowiskowa na 600 miejsc wraz z foyer, tzw. łącznikiem i działką o powierzchni 0,33 ha została przekazana przez Skarb Państwa dla miasta, ale z przeznaczeniem na potrzeby Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej w Łomży.

210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę