czwartek, 24 października 2019 napisz DONOS@

Terminarz rundy wiosennej sezonu 2006/2007

18. kolejka - 10/11 marca
Jagiellonia Białystok - KSZO Ostrowiec 1: 2
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 1 : 0
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 3 : 1
ŁKS Łomża - Polonia Bytom 3 : 2
Odra Opole - Zawisza Bydgoszcz SA 3 : 0 (walkower)
KSP Polonia Warszawa - Kmita Zabierzów 1 : 0
Ruch Chorzów - Górnik Polkowice 1 : 0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Stal Stalowa Wola 0 : 0
Lechia Gdańsk - Unia Janikowo 5 : 1

19. kolejka - 17/18 marca
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Unia Janikowo - Podbeskidzie Bielsko Biała 0 : 0
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1 : 1
Ruch Chorzów - KSP Polonia Warszawa
Kmita Zabierzów - Odra Opole
Zawisza Bydgoszcz SA - Polonia Bytom 3 : 0 (walkower)
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 2 : 1
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 1 : 1
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec

20. kolejka - 25/26 marca
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża
Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz SA
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów
Odra Opole - Ruch Chorzów
KSP Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola
Górnik Polkowice - Unia Janikowo
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk

21. kolejka - 31 marca / 1 kwietnia

Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice
Unia Janikowo - KSP Polonia Warszawa
Stal Stalowa Wola - Odra Opole
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław
Zawisza Bydgoszcz SA - Zagłębie Sosnowiec
ŁKS Łomża - KSZO Ostrowiec
Miedź Legnica - Piast Gliwice

22. kolejka - 7/8 kwietnia
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Piast Gliwice - ŁKS Łomża
KSZO Ostrowiec - Zawisza Bydgoszcz SA
Zagłębie Sosnowiec - Kmita Zabierzów
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola
Odra Opole - Unia Janikowo
KSP Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko Biała

23. kolejka - 14/15 kwietnia
Jagiellonia Białystok - Górnik Polkowice
Podbeskidzie Bielsko Biała - KSP Polonia Warszawa
Lechia Gdańsk - Odra Opole
Unia Janikowo - Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec
Kmita Zabierzów - KSZO Ostrowiec
Zawisza Bydgoszcz SA - Piast Gliwice
ŁKS Łomża - Miedź Legnica

24. kolejka - 18/19 kwietnia
ŁKS Łomża - Jagiellonia Białystok
Miedź Legnica - Zawisza Bydgoszcz SA
Piast Gliwice - Kmita Zabierzów
KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola
Śląsk Wrocław - Unia Janikowo
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko Biała
KSP Polonia Warszawa - Górnik Polkowice

25. kolejka - 21/22 kwietnia

KSP Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Górnik Polkowice - Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko Biała - Polonia Bytom
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica
Zawisza Bydgoszcz SA - ŁKS Łomża

26. kolejka - 28/29 kwietnia
Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz SA
ŁKS Łomża - Kmita Zabierzów
Miedź Legnica - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Stal Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec - Unia Janikowo
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko Biała
Polonia Bytom - Górnik Polkowice
Odra Opole - KSP Polonia Warszawa

27. kolejka - 5/6 maja
Odra Opole - Jagiellonia Białystok
KSP Polonia Warszawa - Polonia Bytom
Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko Biała - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - KSZO Ostrowiec
Unia Janikowo - Piast Gliwice
Stal Stalowa Wola - Miedź Legnica
Ruch Chorzów - ŁKS Łomża
Kmita Zabierzów - Zawisza Bydgoszcz SA

28. kolejka - 9/10 maja
Jagiellonia Białystok - Kmita Zabierzów
Zawisza Bydgoszcz SA - Ruch Chorzów
ŁKS Łomża - Stal Stalowa Wola
Miedź Legnica - Unia Janikowo
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
KSZO Ostrowiec - Podbeskidzie Bielsko Biała
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
Śląsk Wrocław - KSP Polonia Warszawa
Polonia Bytom - Odra Opole

29. kolejka - 12/13 maja
Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok
Odra Opole - Śląsk Wrocław
KSP Polonia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Polkowice -KSZO Ostrowiec
Podbeskidzie Bielsko Biała -Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Unia Janikowo - ŁKS Łomża
Stal Stalowa Wola - Zawisza Bydgoszcz SA
Ruch Chorzów - Kmita Zabierzów

30. kolejka - 19/20 maja
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Kmita Zabierzów - Stal Stalowa Wola
Zawisza Bydgoszcz SA - Unia Janikowo
ŁKS Łomża - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko Biała
Piast Gliwice - Górnik Polkowice
KSZO Ostrowiec - KSP Polonia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom

31. kolejka - 23/24 maja

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole - KSZO Ostrowiec
KSP Polonia Warszawa - Piast Gliwice
Górnik Polkowice - Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko Biała - ŁKS Łomża
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz SA
Unia Janikowo - Kmita Zabierzów
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

32. kolejka - 26/27 maja
Jagiellonia Białystok - Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów - Unia Janikowo
Kmita Zabierzów - Lechia Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz SA - Podbeskidzie Bielsko Biała
ŁKS Łomża - Górnik Polkowice
Miedź Legnica - KSP Polonia Warszawa
Piast Gliwice - Odra Opole
KSZO Ostrowiec - Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

33. kolejka - 2 czerwca (g.17:00)

Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - KSZO Ostrowiec
Polonia Bytom - Piast Gliwice
Odra Opole - Miedź Legnica
KSP Polonia Warszawa - ŁKS Łomża
Górnik Polkowice - Zawisza Bydgoszcz SA
Podbeskidzie Bielsko Biała - Kmita Zabierzów
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Unia Janikowo - Stal Stalowa Wola

34. kolejka - 9 czerwca (g. 17:00)
Jagiellonia Białystok - Unia Janikowo
Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko Biała
Kmita Zabierzów - Górnik Polkowice
Zawisza Bydgoszcz SA - KSP Polonia Warszawa
ŁKS Łomża - Odra Opole
Miedź Legnica - Polonia Bytom
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
KSZO Ostrowiec - Zagłębie Sosnowiec

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę