poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

ŁKS Łomża niepokonany

ŁKS Browar Łomża wygrywa z wice liderem tabeli Zagłębiem Sosnowiec 2: 1. Także na wyjeździe ŁKS radzi sobie w rundzie wiosennej doskonale. Jak podaje strona internetowa Zagłębia, ŁKS wygrał zasłużenie.

trener ŁKS Browar Łomża Czesław Jakołcewicz, fot. archiwum
trener ŁKS Browar Łomża Czesław Jakołcewicz, fot. archiwum

Po strzale Michała Rozkwitalskiego w 22 minucie ŁKS Łomża objął prowadzenie. W 77 miucie po strzale Jarosława Piątkowskiego Zagłębie Sosnowiec wyrównało. W 83 minucie po rzucie wolnym kolejnego gola dla łomżan zdobywa Tomasz Łuba.

 Po meczu Czesław Jakołcewicz powiedział: 

Ja się cieszę, bo podtrzymaliśmy passę i wygraliśmy następny mecz. Ci młodzi chłopcy dopiero się uczą futbolu, bo część z nich pierwszy raz gra w II lidze, są dobrymi uczniami i wykonują to, co ja im chcę przekazać. To widać na boisku, dwa poprzednie zwycięstwa nie były przypadkiem.

Dzisiaj trafiliśmy na dobrego przeciwnika. Zespół czuł respekt, ale przyjechaliśmy walczyć o zwycięstwo. Piłka nożna jest grą dla facetów, ja uczę zawodników nie brutalności, tylko agresywnej gry.

Gratuluję swoim zawodnikom, bo udało się im wywiązać z nałożonego przeze mnie zadania. Mieliśmy trochę szczęścia, ale czym byłaby piłka bez piłkarskiego szczęścia.

Chciałbym, żeby moi zawodnicy czerpali radość z tego, co robią. Są to naprawdę gracze, którzy gdzieś tam się pętali, nie mieli miejsca, a teraz chcą grać. Miło pracować z takim zespołem. Jeśli widać, że zawodnicy robią, to co mówię, to jest z tego radość.

Chciałbym, żeby ta zwycięska seria trwała jak najdłużej. Nie zarabiamy, nie dostajemy dużych pieniędzy, mamy różne problemy, ale czerpiemy radość z tego, co robimy. To nie jest przypadek, jak wygrywa się tyle meczów z rzędu. Mam tą radość, że zabieram do Łomży trzy punkty, a Zagłębiu życzę żeby się nie martwili. Na pewno nadejdą lepsze dni.

Sosnowiec jest dla mnie szczęśliwy, jako piłkarz tu wygrywałem, a jako trener wygrałem po raz drugi. Wcześniej z Kujawiakiem Włocławek 1:0, Zagłębie grało w dziesiątkę, miało chyba z 20 sytuacji, ale sytuację nie wygrywają, liczą się bramki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę