Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

ŁKS Łomża niepokonany

Główne zdjęcie
trener ŁKS Browar Łomża Czesław Jakołcewicz, fot. archiwum

ŁKS Browar Łomża wygrywa z wice liderem tabeli Zagłębiem Sosnowiec 2: 1. Także na wyjeździe ŁKS radzi sobie w rundzie wiosennej doskonale. Jak podaje strona internetowa Zagłębia, ŁKS wygrał zasłużenie.

Po strzale Michała Rozkwitalskiego w 22 minucie ŁKS Łomża objął prowadzenie. W 77 miucie po strzale Jarosława Piątkowskiego Zagłębie Sosnowiec wyrównało. W 83 minucie po rzucie wolnym kolejnego gola dla łomżan zdobywa Tomasz Łuba.

 Po meczu Czesław Jakołcewicz powiedział: 

Ja się cieszę, bo podtrzymaliśmy passę i wygraliśmy następny mecz. Ci młodzi chłopcy dopiero się uczą futbolu, bo część z nich pierwszy raz gra w II lidze, są dobrymi uczniami i wykonują to, co ja im chcę przekazać. To widać na boisku, dwa poprzednie zwycięstwa nie były przypadkiem.

Dzisiaj trafiliśmy na dobrego przeciwnika. Zespół czuł respekt, ale przyjechaliśmy walczyć o zwycięstwo. Piłka nożna jest grą dla facetów, ja uczę zawodników nie brutalności, tylko agresywnej gry.

Gratuluję swoim zawodnikom, bo udało się im wywiązać z nałożonego przeze mnie zadania. Mieliśmy trochę szczęścia, ale czym byłaby piłka bez piłkarskiego szczęścia.

Chciałbym, żeby moi zawodnicy czerpali radość z tego, co robią. Są to naprawdę gracze, którzy gdzieś tam się pętali, nie mieli miejsca, a teraz chcą grać. Miło pracować z takim zespołem. Jeśli widać, że zawodnicy robią, to co mówię, to jest z tego radość.

Chciałbym, żeby ta zwycięska seria trwała jak najdłużej. Nie zarabiamy, nie dostajemy dużych pieniędzy, mamy różne problemy, ale czerpiemy radość z tego, co robimy. To nie jest przypadek, jak wygrywa się tyle meczów z rzędu. Mam tą radość, że zabieram do Łomży trzy punkty, a Zagłębiu życzę żeby się nie martwili. Na pewno nadejdą lepsze dni.

Sosnowiec jest dla mnie szczęśliwy, jako piłkarz tu wygrywałem, a jako trener wygrałem po raz drugi. Wcześniej z Kujawiakiem Włocławek 1:0, Zagłębie grało w dziesiątkę, miało chyba z 20 sytuacji, ale sytuację nie wygrywają, liczą się bramki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę