Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Europejskie miliony na ochronę środowiska

Rada Ministrów przyjęła orientacyjny wykaz dużych projektów zgłoszonych do realizacji w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Na liście 240 projektów o łącznej wartości 37 mld euro znalazł się także jeden projekt z Łomży. Zakłada on inwestycje za ponad 135 mln zł na poprawę gospodarki wodno-ściekowej w mieście i regionie.

Projekt o nazwie „Ochrona zlewni rzek Narwi, Biebrzy i Bugu poprzez poprawę gospodarki wodno-ściekowej” przygotował Międzygminny Związek Wodociągów i Kanalizacji w Łomży.
Swym zasięgiem obejmuje on miasto Łomża, gminę Łomża i Piątnica, a także miasto i gminę Zambrów, Wąszosz, Nowogród, Kolno i Czyżew Osada.

Po wczorajszej decyzji rządy teraz łomżyński projekt wraz z innymi zgłoszonymi do realizacji w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko zostanie przekazany do akceptacji Komisji Europejskiej.

W sumie przez najbliższe osiem lat w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na teren województwa podlaskiego ma trafić 1,7 mld euro.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę