Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

ŁOK doczeka się własnej sali koncertowej?

Sala widowiskowa w budynku urzędu wojewódzkiego przy ul. Nowej 2 w Łomży zmieni właściciela. MSWiA zgodziło się na bezpłatne przekazanie części budynku samorządowi miasta. Docelowo tu swoją nową siedzibę ma mieć Łomżyńska Orkiestra Kameralna. Krzysztof Choiński wiceprezydent Łomży zapowiada niezwłoczne przekazanie nabytku pod zarząd ŁOK.

Miasto od wojewody Jana Dobrzyńskiego otrzyma salę widowiskową, foyer, a także łącznik aż po szatnie. Wartość przekazywanego mienia właśnie jest szacowana. Jak podkreśla  Krzysztof Choiński decyzje o przekazaniu nieruchomości Łomży już zapadły i teraz należy poczekać tylko na podpisy pod dokumentami.
W pozyskanej części budynku swój dom znajdą muzycy Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej, którzy dotychczas wypożyczali te pomieszczenia na próby i koncerty. Zanim jednak muzycy je zasiedlą zostanie przeprowadzony  remont generalny przejmowanej części budynku. Plany przebudowy mają być opracowane w ciągu kilku miesięcy. Jeżeli udałoby się pozyskać pieniądze na adaptację pomieszczeń remont mógłby ruszyć jeszcze w tym roku – zapowiada prezydent Choiński.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę